Тра
19
Завдяки когнітивному аналізу у модельованому невербальному просторі вдається розкрити одну з важливих таємниць людського існування. Як відомо, людське тіло отримує свою життєспроможність через нейронний зв’язок його окремих внутрішніх органів. За для чого фізичне тіло має розвинену нервову систему. Її вадами є відповідно кінцева швидкість передачі сигналу та втрата його у час пошкодження нейронного волокна або ж самого органу. Тому через життєві негаразди ця система поступово втрачає свою функцію, що веде до старіння організму в цілому та відповідно короткого терміну життя самої людини через розвинення хвороб.
Але існує і інша система зв’язку між внутрішніми органами тіла це система каналів Наді та відповідно пов’язуючих їх меридіан та каналів на тонкому плані. Ця резервна система вмикається в людині у надзвичайних ситуаціях пов’язаних з загрозою життя. Було відмічено, що коли людина має відповідно розвинену за життя внутрішню культуру духу, щаблі якої долаються у відповідних практиках самого життя через запалення відповідних світових прядив на коконі каузального тіла, система енергій ці виходить на поверхню і вже відповідає за життєспроможність самого фізичного тіла. В якому відбувається здійняття рівня системної ЦІ організації.
Саме в цьому криється дивовижна стійкість та життєтривалість окремих адептів сходу.
Системна енергія Ці допомагає здійснювати це, але не тільки. Вона має здатність до відновлення функцій органів та м’язів фізичного тіла діючи з тонкого плану до якого поступово переходить і саме фізичне тіло. Людина починає тут утримувати контроль над діяльністю своїх внутрішніх органів а від того і над самим перебігом свого життя. Саме звідси беруть своє походження надприродні можливості у так званім слов’янськім характерництві, бо на тонкому плані стають можливими просторові переходи зі зміною лінійної дії світових законів. Стрибки у так званих фазових переходах, де набувається нова якість це наочно демонструють.
З вище приведеного приходить висновок, що потрібно подовжувати не нейронне життя організму людини у безкінцевій боротьбі з хворобами, а розвивати внутрішню тонкоєнергетичну культуру, яка до речі і панувала у давні часи, але була бездумно зметена технічним прогресом. Саме тут криється природний резерв людської життеспроможності. Шлях до означеного і відкриває моделювання у когнітивному, невербальному просторі, який пробуджуює другу життєву систему зв’язку людини з тонкими цілісними планами світу.
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.